1 / 1
rx 5700 xt 8 gb power color red dragon rtx
1 €
17.05.2022 11:00

Кисела Вода / Скопје

se prodavaat RX 5700 xt graficki karti 8 meseci se koristeni imaat garancija uste 4 meseci.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам