1 / 1
Atraktiven plac za izgradba na kući vo selo Lešok
50 €
Цената не е фиксна
24.05.2022 13:00

Тетово / Тетово

Квадратура:

2345 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Top ponuda vo agencija CHANAK
Prodažba na parcela vo selo Lešok -Tetovo
Parcelata se naogja 30m od samiot pat. Zemjišteto e so pristapen pat pokraj celata dolžina.
Istata e vo gradežen reon i ima pristap do voda, struja.

📏POVRŠINA: 2345 m2

⛳️ LOKACIJA: Lešok

►Čist imoten list

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot

Info ☎ 078/449-989 071/548-777
WhatsApp 078/449-989
Viber 078/449-989

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodažba na plac na regionalen pat Treboš-Palatica

25 €

ATRAKTIVEN PLAC so gotova dozvola za gradba *MARKICA* P+2+P

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам