1 / 1
Се продава нива во Валандово. 2 декари и 6 ара
2.800 €
09.05.2022 17:55

Валандово

Квадратура:

2600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со површина од 2 декари и 6 ара во Валандово, поточно блиску до с. Раброво. Погодна е за одгледување на земјоделски култури.
Цена 2800€ .
Телефон за информации:
Дејан 078 800 129

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Дејан Занов
Потврден огласувач
078800129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам