1 / 3
Samsung s9
По Договор
26.06.2022 10:00

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

S9

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava
Samsung s9
Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
078319439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам