1 / 2
Prodažba na kuća vo selo Lešok
40.000 €
Цената не е фиксна
21.12.2022 15:20

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

561 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

lesok

Top ponuda vo agencija Chanak ⚡️⚡️⚡️
Prodažba na samostojna, kuća vo selo Lešok na mirna lokacija.


📏POVRŠINA: 561 m2

⛳️ LOKACIJA: Lešok

►Čist imoten list

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot

Info ☎ 078/449-989 071/548-777
WhatsApp 078/449-989
Viber 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам