1 / 2
masey ferguson 520 i mlin na kamen
1 €
09.05.2022 20:14

Свети Николе / Свети Николе

se prodava kombajn masey ferguson spremen za zetva i mlin cekicar na kamen 80ka
070 843 711
070 843 711
070 843 711

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078342493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам