1 / 11
Se izdava luksuzno namesten stan strog centar
По Договор
02.06.2022 00:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pitu guli 38

Se izdava luksuzno namesten stan vo centarot na gradot gratceto pejton na mnogu mirno i tivko mesto
Viber +38970760731
SLOBODEN OD 25-08

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
070760731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам