1 / 3
Ranger 150cc
600 €
22.05.2022 19:40

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Ranger 150cc

Километри:

20000

Motorot e servisiran tip top moze dase vidi i proba vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kaplanoskiomer@gmail.com
Потврден огласувач
077697897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам