1 / 4
Вакум пумпа vakum pumpa so voden prsten
300 €
08.08.2022 10:48

Прилеп / Прилеп

Исправна вакум пумпа со воден прстен 5.5 кв

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам