1 / 6
VW Crafter Ladilnik
8.500 €
29.06.2022 00:45

Неготино / Неготино

Се продава VW Crafter, 2.5TDI 2007год, со ладилник. Комбето е во одлична состојба.

Телефон за контакт:
Дуле - +38976667777

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071218265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам