1 / 7
Onkyo CD R1 DX7110
1.500 МКД
16.06.2022 17:01

Кичево

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110.
Сликите се од цд плеерот кој го продавам.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078504415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам