1 / 4
Drzac na Kuka za Velosipedi BMW X5
85 €
05.02.2023 22:12

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

20 "

Drzac za 2 velosipedi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
070347560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам