1 / 7
Se izdava stan
1 €
21.03.2023 14:27

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi
informacii na tel. 071207746

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

x
Потврден огласувач
071207746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам