1 / 7
SHARAN 2.0 TDI TOP
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 16:47

Кисела Вода / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Uvezena od Germanija.
Prva registracija 2013
Vo mk 2012
2 Originalni klucha

Motor: 2.0 tdi 103 kw 140 ks Euro5
Menuvach: 6 Stepen + R

Oprema:
-Multimedia
-Start Stop
-Stophold
-Greachi na sedishta
-Tempomat za brzina / Limiter za brzina
-Navigacija
-Parking senzori
-Klima
-Klimatronik/Digitalna klima
-3(tri) Zonska klima
-Greachi na retrovizori
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na prozori
-Kozen volan
-ESP / ESR / ASR / DTC / ASC
-Bord kompjuter
-Servo volan
-Airbag 9
-Halogenki napred/nazad
-Podesuvanje na volan po visina
-Centralna brava
-Radio CD

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nedzat Abazovic
Ul 1 br 74, Batinci
Потврден огласувач
+38970517076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам