1 / 4
KОМБИНИРАНА МАШИНА ЗА НОЗЕ
2 €
11.06.2022 19:50

Прилеп / Прилеп

Се продава комбинирана машина за нозе абдуктор - аддуктор од Германската марка Ас Спорт за подетални инфо само на овај број
+38975793057 или во Фитнес центар ФИТ СТАР +38975793057
+38975793057
+38975793057

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам