1 / 5
Laptop Dell
По Договор
25.06.2022 15:20

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи


Laptop Dell Inspiron i7
8Gb Ram
256 SSD
AMD Radeon graphics
Battery life: 7/8h
Laptopot e predobar,

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078382610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам