1 / 7
Llioker bager
6.000 €
14.05.2022 19:24

Виница / Виница

Vo ispravna sostojba so eden deferincijal,gumite nekoja izdisena treba da se proverat,I na nekoja pedala go ispusta vozduho treba da se provere,piksni,bolcni se smeneto nema lufta nikade na korpa I
ostanato,cena 6000e tel za tontakt 00387551068868 viber

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

078453970
Потврден огласувач
078453970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам