1 / 11
ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА
1 €
Цената не е фиксна
24.05.2022 13:00

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

149 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Климент Охрдиски 35/5

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ОД 149м2
во најстрогиот центар на градот Битола, со поглед кон Епинал и кон Пелистер.

Станот е граден по сите стандарди за квалитет и со функционален распоред на просторот.
Станот е на луксузна локација и е комфорен, содржи два влезови, гардеробер, спална соба 1, поврзани дневна, тарпезарија и кујна, балкон со поглед кон Пелистер и градот Битола од 7м2, 2 бањи со када и со туш кабина, Балкон 2 со поглед кон Епинал и Центарот за култура од 20м2, спална соба 2, спална соба 3 и Библиотека со работна соба.
Станот е целосно наместен, со подно греење, 2 клима уреди и соларен систем, кабловска ТВ и интернет.

ЦЕНА: ПО ДОГОВОР.
Контакт:
Никола моб. / Viber: +389 75 283-070
Драги САМО НА Viber: +389 75 207-734

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dragi Iliev
Потврден огласувач
38975207734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам