1 / 1
Stitnici za noze kick box
1.500 МКД
25.07.2022 17:06

Кисела Вода / Скопје

Prodavam stitnici za noze cevanica i stapalo za kick box. Ne se voopsto koristeni kupeni od master sport gtc.

Javete se na 075 422 280

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Останато

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075 422 280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам