miljinja,za dnevna i trepezarija
300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 09:41

Скопје Центар / Скопје

miljinja,za dnevna i trepezarija, miraz, neupotrebeni nikogas, ima oromni za cela trepezarija , i mali kako za vo dnevna, sliki pustam za zainteresirani

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам