1 / 9
Toyota RAV4
По Договор
06.11.2022 09:36

Гостивар / Гостивар

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Toyota RAV4
2.2 d
4WD
Registracija so zelen karton
Letni i zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам