Се Продава Спрат од Куќа во Неготино
38.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 13:42

Неготино / Неготино

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

172 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

8 Noemvri

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен лист.
Куќата е реновирана со нови ПВЦ врати и прозорци, нов пархет, нови плочки во ходник и купатило, содржи 5 соби кујна и купатило, 1 тераса и дворно место, може да се виде во секое време повеќе инфо на 075587008
Може да се купе преку станбен кредит.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Anad
Потврден огласувач
075587008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам