1 / 11
Opel Astra G 1.7 TD
2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 20:09

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se Prodava Opel Astra G karavan registirana cela godina garazirana celo vreme maksimalno zacuvana, ima dva rezervni kluca so realna kilometraza za po detalno na tel: 071358706 bez nikakvi zameni samo za seriozni kupuvaci !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajche Tanev
Потврден огласувач
071358706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам