1 / 9
Se prodava Reno Megane 2.
2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 10:50

Охрид / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Reno Megane 2
2003 1.9 TurboDizel
Ima pominato 26 000km
88kw - 120ks
Kolata e vo odlicna sostojba.
Registriran do maj 2023.

Kontakt
077 803 739
077 803 739
077 803 739
Petar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
079323832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам