1 / 3
Zenska kaciga, rakavici, pantaloni za motor i pojas
17.000 МКД
Цената не е фиксна
10.05.2022 12:11

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kaciga LS2 Valiant broj M, pantaloni so shtitnici za na motor Nordcode broj M, rakavici zenski so gel pernicinja broj M, i pojas Held.
Celata oprema e kako nova, nosena tri pati, kupena pred edna godina.
Kaciga 11 000 den
Pantaloni 5000 den
Rakavici 1500 den
Pojas 500 den
Cena za cela oprema: 17 000 den

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Sandra Arsovska
Потврден огласувач
078255785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам