1 / 12
AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK
5.500 €
Денес 12:52

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. VO PERFEKTNA SOSTOJBA. MAX.SOCUVANO. SERVISIRANO I REGISTRIRANO CELA GODINA SO FULL OPREMA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078411320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам