Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !
24.000 МКД
25.05.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani , navozrast do 40 godini.
6 rabotni dena i toa tri rabotni dena od 10:30 do 15:30 i tri dena od 8:00 do 16:00

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Josif
Потврден огласувач
075254253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам