1 / 3
HARMONIKA vrata
200 €
10.05.2022 13:58

Струга / Струга

Se prodava drvena vrata harmonika mnogu socuvana proizvodstvo of nekogasna Treska Skopje. Dimenzii 2.62 so 3.80.Cena 200 eur

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

lila
Потврден огласувач
071362489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам