1 / 10
Peugeot (Pezo) 504 OLDTIMER
По Договор
14.08.2022 12:14

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

504

Година:

1980

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

kolata e restaurirana komplet

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mevlan
Потврден огласувач
079333998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам