1 / 9
Bmw 530d e60 m paket
66 €
11.05.2022 10:09

Дебар / Дебар

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam bmw 530d e60 m paket orginal uvezeno od svajcarija 2018 full oprema so servisna kniska koza klimatronik greaci na sedista komandi na volan elektrika na sedista 2 kluca servis golem pred mesec dena kajsovi zategaci drzaci na motor moze proverka kade sakate kesh ekstra cena 070 992 680
070 992 680
070 992 680

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armon
Потврден огласувач
071927400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам