1 / 5
2 Гуми DAYTON 225/65 17
1 €
27.06.2022 20:51

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

65

Дијаметар:

17

летни гуми одлична состојба производство 2019

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
075611874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам