1 / 4
Продавам 4 x Continental 225/75 16C
1 €
22.06.2022 12:50

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

75

Дијаметар:

16

Гумите се во солидна состојба година на производство 2015

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
075611874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам