1 / 4
Бандажи 4x108 15ки
1 €
27.06.2022 20:51

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 4 дупки

Бандажите се одлични исправни одговараат на пежо, цитроен.... Центар 65mm

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
075611874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам