1 / 8
PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)
По Договор
18.05.2022 09:26

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)
-SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO 800 m2 NA TIKVESKOTO EZERO VO OBLASTA BRUSANI;
-ZA POVEKE INFORMACI BARAJTE NA TEL 070/621-680

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070621680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам