1 / 8
Daihatsu Sirion
3.200 €
17.05.2022 16:59

Неготино / Неготино

Марка:

Daihatsu

Модел:

Sirion

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

10 kw / 14 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошувачка.
-НОВИ 4 ЛЕТНИ ГУМИ СО АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ
-4 ЗИМСКИ ГУМИ СО ЧЕЛИЧНИ БАНДАЖИ
-КЛИМА (функционира одлично)
-ЕЛЕКТРИКА НА СИТЕ 4 СТАКЛА И РЕТРОВИЗОРИ
-БОРД КОМПЈУТЕР
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
-СЕРВО ВОЛАН
-ABS КОЧНИЦИ

На возилото се е во одлична и беспрекорна функција.Toyota мотор со ланче.Сменето:масло,филтер за масло и воздух,стабилизатори-предни, плочки и гуртни.Колата се продава поради заминување во странство
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 071-386-757

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071386757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам