1 / 3
TOMMEE TIPPEE електричен стерилизатор за пареа
1.800 МКД
Со вклучен ДДВ
10.05.2022 17:03

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Се продава стерилизатор tommee tippee за пареа.
Чист и во добра состојба. Беше во употреба 2 месеци.
2 шишиња на подарок.

За информациja пишете на viber или what’s up +38971498339

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Lucy
Потврден огласувач
38971498339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам