1 / 5
Mercedes Atego 1024
1 МКД
10.05.2022 18:24

Ресен

Se prodava atego 1024 2007 godina vo odlicna sostojba registriran.
Sandakan so rampa 6.20x2.50x2.50
Tel.070501257

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Naumce
Потврден огласувач
070501257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам