1 / 2
Se prodava
120.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 18:24

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

10500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva na okolu 800m od Megunaroden Slavjanski Univerzitet -Sv Nikole.
Vikendica 60m2 dvor 150m2
okolu 500 drva Paulovnja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tihomir
Потврден огласувач
076277168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам