1 / 6
Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD
1.600 €
18.05.2022 08:54

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

15 kw / 20 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD
Od oprema ima:
- klima
-servo
-abs
-elektrika na prozori
-centralno

Telefon za kontakt 078 487 660

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078487660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам