1 / 5
Suzuki 650 DR
3.500 €
29.06.2022 22:14

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2005

Модел:

650 dr

Километри:

20000

Motorot e odlicen, domakinski vozen i odrzuvan. Se e smeneto od potrosen materijal pred 10km zvezdi sindzir plocki simerinzi na viluska novi gumi maslo filter i mn drugo. Pominata registracija.
Cena 3500 eur samo za domakini luge masina za vek :)

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dzordz
Потврден огласувач
070584359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам