1 / 1
Prodavam niva vo SNagoricane na300m od pat za banja Strnovac
275 МКД
Денес 11:01

Старо Нагоричане / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8725 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 300M od patot za banja Strnovac, se sostoi od tri parceli so moznost za voveduvanje na elektricna enegija, najmalata izleguva na selski pat po cela dolzina.

Poveke informacii na tel: 075804526

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Миодраг Филиповиќ
Потврден огласувач
075804526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам