1 / 3
Odlicen Samsung Note 8
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:04

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Note 8

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam ili menuvam odlicno zacuvan Samsung Note 8, komplet so kutija.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Mende
Потврден огласувач
070743334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам