1 / 5
Polnac za DeWalt 7.2 v do 20 v kako nov
1.000 МКД
Цената е фиксна
10.05.2022 19:52

Автокоманда / Скопје

Polnac za De walt od 7.2v do 20 v donesen od Germanija . Pasuva i za Black Deker bateriski strafalki .

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам