1 / 1
Yamaha sustain pedal
500 МКД
Цената е фиксна
25.06.2022 14:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Yamaha sustejn pedalja, skoro ne koristena, kako nova.
Mozze da se prati i preku Brza pratka na vash troshok.
Tel. za kontakt: 078527111.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marin
Потврден огласувач
077854248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам