Маркт Кичен вработува
По Договор
10.05.2022 20:47

Скопје Центар / Скопје

Маркт Кичен има потреба од персонал - касиери и салатери .
Сите заинтересирани можат да не контактираат на бројот 075 314 886

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
070397992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам