1 / 4
Golf 5 1.9tdi 2007 Registriran
4.600 €
Денес 08:12

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava golf 5 1.9 tdi 105ps vo dobra sostojba registriran Sega kolata moze da se vidi
Tel kontakt 071981428

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

I☎️☎️
Потврден огласувач
071981428
Испрати Е-маил до огласувачот

Golf 5 1.9tdi 2007 Registriran

4600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам