1 / 6
Strafalka Bosh 12 v kako nova
2.500 МКД
Цената е фиксна
10.05.2022 21:13

Автокоманда / Скопје

Bosh donesena od Germanija socuvana kako nova . Proba na lice mesto . Prakam i po kargo niz cela Mk . Imam i drugi strafalki. Vrsam servis na baterii .

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам