1 / 8
ANDERSSON R2 RECEIVER 7.1
7.990 МКД
8.990 МКД
18.05.2022 17:41

Гевгелија / Гевгелија

MOKNO RESIVER POJACALO SO FANTASTICEN ZVUK, PROIZVEDENO VO SVEDSKA
7X150W,KOAKSIJALNI I OPTICKI IZLEZI I VLEZOVI
DAVA IZNENADUVACKI KRISTALEN ZVUK SO MOKEN BASS I VISOKI TONOVI
SO ORIGINALNO DALECINSKO
ODLICEN VO STEREO MOD
ODLICNO FAKJA STANICI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

MOVE
Потврден огласувач
071249783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам