1 / 7
Hyundai santa fe
По Договор
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 15:04

Дојран / Гевгелија

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
071363746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам