1 / 9
vikend kuca vo selo jabolci
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 13:55

Сопиште / Скопје

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

se prodava vikendica vo selo jabolci,nad shkoloto na pocetok na seloto.za informmacii ve molam barajte na brojot 070 225 365 Tomislav

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
070343483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам